Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.J

Wiaty garażowe

Wiaty garażowe, samochodowe - produkcja i montaż

Wraz z nadejściem jesieni pojawia się ten sam problem – gdzie zaparkować samochód, aby zapewnić mu właściwą ochronę przed deszczem lub śniegiem? Zamiast szukać alternatywy w oddaleniu od prywatnej posesji lub inwestować w budowę garażu, lepiej zdecydować się na postawienie wiaty samochodowej. To lekka, ale solidna drewniana konstrukcja, która zabezpieczy auto przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, a do tego stanie się dodatkowym elementem dekoracyjnym.

Dlaczego Quercus zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie? Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją konstrukcji drewnianych, które następnie są przez nas montowane w ogrodach oraz przy budynkach mieszkalnych. Do wyboru wiat garażowych używamy wyłącznie wysokiej klasy drewna, które właściwie zabezpieczone, jest gotowe do długiej eksploatacji. Wszystkie elementy wykonane są z drewna tworząc solidną, lekką, ale jednocześnie bardzo estetycznie prezentującą się konstrukcję.

Wiata garażowa może pełnić rolę nie tylko zadaszenia dla samochodu, ale także otwartego warsztatu czy nawet altany. Budowla nadaje się również do przechowywania sprzętu ogrodowego, innych pojazdów (motocykli, quadów, rowerów), narzędzi czy mebli. Wykorzystanie zadaszenia zależy w dużej mierze od indywidualnych preferencji klientów. My natomiast robimy wszystko, aby wiata garażowa spełniała jego oczekiwania, była solidna i zarazem wyglądała gustownie.

Przygotowanie projektu

Aby jak najpełniej zrealizować zleconą nam usługę, zajmujemy się nie tylko wykonawstwem, ale także projektowaniem wiat garażowych. Bazujemy zarówno na planach dostarczonych nam przez klienta, jak na koncepcjach technicznych przygotowanych przez naszych pracowników. Doskonale wiemy, w jaki sposób wykorzystać tkwiący w drewnie potencjał do stworzenia wytrzymałej konstrukcji, a także zabezpieczenia jej przed działaniem czynników atmosferycznych. Projekt realizujemy zawsze w zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Dzięki temu w rezultacie otrzymujemy zadaszenia nie tylko praktyczne, lecz także dopasowane wizualnie do charakteru posesji. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania – sięgamy po wysokiej jakości drewno i kierujemy się fachową, stale poszerzaną wiedzą na temat projektowania wiat garażowych.

Produkcja

Na zlecenie klienta wykonujemy zadaszenia na wymiar jedno-, dwu- lub wielostanowiskowe, z litego drewna, wcześniej odpowiednio zaimpregnowanego. Są to zwykle konstrukcje tradycyjne, z jedno- lub dwuspadowym dachem, ale również budowle o bardziej nowoczesnym charakterze (w zależności od zatwierdzonego projektu). Na życzenie klienta wykonujemy również wiaty samochodowe z zabudowanymi bokami, które mogą pełnić funkcję otwartego garażu. Dzięki temu znakomicie sprawdzają się nie tylko jako miejsca postojowe dla aut lub innych pojazdów, ale także drewutnie dla drzewa opałowego.

Montaż

Choć wykonane przez nas konstrukcje nadają się do samodzielnego montażu, na życzenie i dla wygody naszych klientów świadczymy dodatkowe usługi montażowe. Dysponujemy kadrą doświadczonych fachowców, którzy w sposób szybki i solidny zamontują wiatę garażową we wskazanym miejscu. Dowozimy wszystkie niezbędne elementy na teren posesji, a następnie przystępujemy do pracy. Jeszcze tego samego dnia wiata garażowa jest gotowa. Użycie wysokogatunkowego drewna oraz wieloletniej wiedzy w produkcji budowli tego typu sprawia, że wykonywane przez nas zadaszenia służą klientom przez wiele długich lat, stając się funkcjonalnym i zarazem estetycznie wykonanym elementem posesji.

Jak długo trwa realizacja zlecenia?

Czas realizacji jest kwestią indywidualną. Wiele zależy od tego, czy projekt wykonujemy sami czy zostanie nam dostarczony. Istotny jest również: gatunek drzewa, z jakiego ma zostać wykonana wiata garażowa, rodzaj budowli, wymiar, a także przeznaczenie i miejsce, w którym ma zostać docelowo zamontowana. Dokładamy starań, aby zlecenie zostało zrealizowane w sposób sprawny, ale zarazem precyzyjny. Obecność naszych fachowców jest gwarancją przeprowadzenia prac projektowych, produkcyjnych oraz montażowych w sposób szybki, dokładny i trwały. Wystarczy się z nami skontaktować i omówić szczegóły zlecenia.