Quercus Maciej Paca i Wspólnicy Sp.J

Altany

Altany ogrodowe - produkcja i montaż

Gdy tylko nadchodzą te cieplejsze dni, chętniej wszyscy wychodzimy na zewnątrz, ciesząc się wyższą temperaturą oraz świeżym powietrzem. Jest to również doskonała okazja do zaproszenia znajomych bądź rodziny i spędzenia wspólnie czasu w przydomowym ogródku. Aby zadbać o najwyższą wygodę gości podczas takich spotkań, nasza oferta została wzbogacona o sprzedaż i montaż altan. Zostaną one wyprodukowane zgodnie z indywidualnymi wskazówkami naszych Klientów – dotyczy to nie tylko ich wymiarów, ale również designu oraz dodatkowych elementów wykończeniowych.

Produkcja altan wykonywana przez firmę Quercus to gwarancja, że każdy Klient otrzyma produkt wykonany z najwyższą precyzją, a przy tym wyróżniający się dużą solidnością. Zależy nam również na wysokich walorach estetycznych, aby przygotowana konstrukcja dopasowała się do aranżacji ogrodowej, dodatkowo ją wzbogacając. Chętnie doradzimy również najlepsze rozwiązania, w sytuacji pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – wszystkie dane znajdują się w naszej zakładce Kontakt.

Idealne miejsce do rekreacji

Dlaczego warto inwestować w altany ogrodowe? Ponieważ pozwalają na przyjemne spędzanie czasu w miesiącach wiosennych oraz letnich. To świetnie rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, miłośników natury, zapalonych ogrodników i wszystkich tych, którzy cenią rekreację na świeżym powietrzu. Naszym zdaniem w każdym ogrodzie powinno znaleźć się miejsce choćby dla niewielkiej drewnianej budowli stworzonej z myślą o odpoczynku, zabawie lub organizowaniu spotkań towarzyskich przy grillu.

Jeśli podobnie jak my uważasz, że altana w ogrodzie to świetny pomysł, skorzystaj z naszej pomocy. Quercus to rzetelna firma z ponad 10-letnim doświadczeniem, która zajmuje się zarówno projektowaniem, jak i produkcją altan ogrodowych. Gwarantujemy również fachowy montaż konstrukcji. Jesteśmy obecni na każdy etapie inwestycji. Proponujemy wybór znakomitej jakości drewna, które na długo zachowa swoje walory i będzie stanowiło podstawę dla stworzenia stylowej, ale zarazem solidnie wykonanej konstrukcji o wysokich walorach estetycznych oraz praktycznych.